Sunday, 12 April 2015

M13 Kto nie widział, ten trąba!

Na blogu nowości:

O wcale-nie-takim-śmiesznym Prima Aprilisie: http://itsmillyme.com/m13-powtorka-z-rozrywki-czyli-kolejny-prima-aprilis-w-szpitalu/

O świetnej akcji Matki Córek #nicminiewisi i oficjalna (hehe) prezentacja naszej nowej Tuli: http://itsmillyme.com/m13-nicminiewisi-nowa-tula/

O Wielkanocy: http://itsmillyme.com/m13-swieta-rodzinnie/

O tym jak ogarnąć Wieliczkę z niemowlęciem: http://itsmillyme.com/m13-zwiedzanie-kopalni-soli-w-wieliczce-z-niemowlakiem/

O życiu pozablogowym: http://itsmillyme.com/m13-real-life/

I taaaaak, żeby być na bieżąco polecamy się z Milly na fejsbuku tu i na nowym blogu tu (taaaaak, dodajcie proszę do blogrolla, zwłaszcza Ty Macrio!).

Buźka!
z&m

8 comments:

 1. O tak, czas nadrobić zaległości na tym nowym blogu :) Oczywiście obserwuję go i staram się co jakis czas zaglądać, ale zaglądam tez i tutaj bo wiem, że raz na jakiś czas podsumowujesz tutaj to, co tam się dzieje. A ja wtedy sprawdzam, czy aby nic mnie nie opuściło. I przy okazji przypomniałam sobie, że jeden z wpisów miałam podrzucić koleżance.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! :) Nowy wpis o tym co do przegapienia mogło być - będzie jeszcze dziś! Polecam się!

   Delete
 2. Witam coś słabo ten blog jest rozreklamowany. Przydałoby się go trochę promować w internecie, na innych blogach lub stronach. Reklama na facebooku i innych portalach społecznościowych, autosurfach. To wszystko jest darmowe, a wyniki przychodzą z czasem bardzo dobre.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bo ten blog już tak słabo w ogóle działa, bo przeniosłam się na własną domenę (itsmillyme.com). Która zresztą też jest rozreklamowana słabo, bo, zwyczajnie, cierpię na niedoczas pospolity. W wakacje może się tym zajmę. Niestety, w przeciwieństwie do tego co piszesz, nie wszystko jest darmowe - a przynajmniej tak nie wynika z mojego riserczu:(

   Delete
 3. Witam mi się przypomniał jeden wierszyk ze słoniem i drzewem, ale, że mogą tu dzieci czytać ten mój komentarz to wolę jednak go nie cytować. Poza tym już coraz rzadziej się tak mówi niż to było dawniej kto nie widział ten trąb. Dawniej wiele osób tak mówiło, a dziś już coraz mniej słyszę to określenie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No ale jak ktoś dużo czyta to określenie zna :) Ja nawet nie wiem do końca jakim cudem mi to zostało, też nie słyszałam tego już wieki :)

   Delete
 4. Heeej :) Chcialbym Ci bardzo podziekowac za to, ze piszesz, no i za to, ze dzielisz się swoim niezaprzeczalnie wielkim talentem do pisania, za posrednictwem tego, darmowego w uzytkowaniu bloga ;) Tak więc tym bardziej rad jestem, gdy widze, ze są jeszcze na tym swiecie utalentowani ludzie, którzy nie wymagaja za wszystko co robia zaplaty :) Dziekuje za to, ze dzielisz się swoim talentem za darmo :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heeeej! Krzysztofie, spąsowiałam pąsem najprawdziwszym! 'Dzielę się wielkim talentem'?! Oh wow! Komplement dnia. Dzięki!

   Delete