Friday, 6 March 2015

M12 Impreza urodzinowa z niemowlęciem w tle

Trzydziestka! Piękny wiek dla kobiety! Fragment ten przewijał się w wielu życzeniach, które wczoraj otrzymałam. W przeciwieństwie do zeszłego roku, kiedy wszyscy życzyli mi szczęśliwego rozwiązania mającego nastąpić niebawem, w tym roku usłyszałam, że najlepsze dopiero przede mną, że już dużo mogę, a nie wszystko muszę, i że okolice trzydziestki są często ponoć cytowane jako najlepszy okres w życiu przez staruszki które patrzą wstecz.

I wiecie co, poczułam to już dziś, w dzień po.
... A dalsza część posta i więcej zdjęć pod nowym adresem: http://itsmillyme.com/m12-impreza-
urodzinowa Zapraszam!

z.-

3 comments:

 1. Eh, mnie kiedyś wydawało się, że życie toczy się jedynie między siedemnastym a dwudziestympiątym rokiem życia. A teraz już jestem też blisko trzydziestki i wiem, że to bzdury! Życie jest piękne cały czas, każdy wiek jest piękny. Wystarczy jedynie miec do zycia pozytywne nastawienie i energię, by zmieniać się na lepsze.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahahah, no pewnie! Ja (serio! seriooooo!) uwielbiam mieć trzydziestkę :)

   Delete
 2. Witam w sumie najlepsze jest w urodzinach niemowlęcia to, że ono nic z tej imprezy nie pamięta. Mi nie raz opowiadają, o tym jakie imprezy mi urządzali, ale ja zupełnie nic z nich nie pamiętam. Pewne rzeczy pamiętam od trzecich urodzin, ale to są raczej takie przebłyski.

  ReplyDelete