Wednesday, 11 March 2015

M12 Zabawki Milly, zabawki mamy

Wiecie jak to jest. Hula człowiek po Internetach, szlaja się po TK Maxxach i obcuje ze znajomymi rodzicami uberestetami – i chce. Odzywa się gen konsumpcjonizmu który człowiek myślał że na fali minimalizmu zupełnie w nim nie działa już. A tu takie piękności – przestarannie wykonane drewniane puzzle, prosty sorter w skandynawskim stylu w którym nawet plastikowe elementy nie rażą, książeczki z ilustracjami takimi że wrażliwej na sztukę matce zapiera dech w piersiach, czy jeździk-pchacz, który nie bardzo ma zastosowanie w pięćdziesięciu metrach kwadratowych mieszkania ale taaaaaaaaaki jest piękny.

...

A dalsza część tego posta na nowym blogu: http://itsmillyme.com/m12-zabawki-milly-zabawki-mamy/

 PS. Przy okazji polecam też post Towarzysza Męża: http://itsmillyme.com/watch-this-incredible-moment-when-a-father-of-four-hears-silence-for-the-first-time/

... i zakładkę z komediowymi filmikami Mill: http://itsmillyme.com/video/

Odwiedzacie nas na nowych śmieciach? Jak jest?

Ściskamy,
z&m

3 comments:

 1. O tych nowych śmieciach to ja się dopiero teraz dowiedziałem, ale zaraz tam lecę i zdam już tam relację z tego jak się czuję. Szkoda w sumie, że się przenieśliście, bo fajnie było, jak byliście tutaj. No, ale różne decyzje ludzie podejmują, wszystkie trzeba jak najbardziej szanować :) Będę na pewno zaglądac i tutaj i tutaj :)

  ReplyDelete
 2. Zaglądamy i na nowe śmieci i - z przyzwyczajenia - na stare ;)
  I tu i tu jest bardzo, bardzo przyjemnie :) Więc nie musisz żałować decyzji odnośnie prezentu urodzinowego ;)
  Oj ja niestety też się łapię na tym, że kupuję w sklepach to co mi się podoba, a czym syn potem jest niekoniecznie zainteresowany. Ale czy to nie jest tak, że trochę sobie odbijamy brak takiej czy takiej zabawki w dzieciństwie i teraz mając możliwość i środki, szalejemy na zakupach ;)?

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam wprost twoje artykuły, ile można się czytając je zastanowić nad wieloma rzeczami i przemyśleć wiele spraw o których akurat piszesz. Naprawdę świetnie, że prowadzisz bloga, takie właśnie osoby jak ty powinny to robić, czyli takie, które robią to świetnie, tak jak ty to robisz. Każdy twój post czyta się po prostu świetnie.

  ReplyDelete