Friday, 5 September 2014

M6 Wakacyjny tryptyk: Split

Split kompletnie nas oczarował - trochę słowiańsko, trochę śródziemnomorsko, trochę starodawnie i klimatycznie, a trochę miejsko-nowocześnie, trochę zapierająco dech w piersiach pięknie, a trochę całkiem dosłownie zapierająco dech w piersiach brzydko. Trochę turystycznie i trochę zupełnie nie. Wychodzi na to, że lubimy takie mieszanki.

Córeczka też.

A Wy, czego szukacie kiedy podróżujecie?

Pozdrawiamy ciepło,
z&m
8 comments:

 1. Achhh Split...uwielbiam:)
  A ten targ rybny we wtorki rano. Miodzio.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Targ rybny nas ominął, ale może to i dobrze - TM uwielbia takie miejsca, mnie surowe ryby odpychają (na talerzu są w porzo :) I Split... też uwielbiam!

   Delete
 2. Cudowne Wy i cudowne miejsce:) Uwielbiam takie klimatyczne wąskie uliczki. P.S. Śliczne masz te melisski:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki! Meliski są super, uwielbiam je! I w Splicie i wszędzie indziej sprawdziły się super :)

   Delete
 3. Zdjęcie z KP wygrywa, piękne!!! No i Milly w Tulce też super! Uwielbiam patrzeć na tą bliskość mamy z dzieckiem :) Pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Też lubię to zdjęcie z KP, a Matka Polka twierdzi że wyglądam 'jak cygana' (nie żeby Matka polka była rasistką, albo miała coś do Cyganów - Boże broń - ale wiesz o co chodzi, nooo). Odzdrawiam!

   Delete
 4. Fajne klimaty :-) my tez w te wakacje byliśmy w chorwacji, co prawda troche niżej bo byliśmy m.in w dubrovniku ale podobne klimaty. Cudowny kraj. Uwielbiam podróżować z dzidzia i podziwiam wszystkich którzy to robią. Wspomnienia które zostaną na długo i cudownie spędzony wspólnie czasem, całą rodzina. Nie ma nic lepszego! :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki! Dubrovnik jest pięęęękny, TM jeszcze nie był, więc trochę żałuję że tam nei dotarliśmy, ale to jednak dużo dalej, więc zostawiliśmy sobie na następny raz. Podróżowanie z dzieckiem jest super i nie wiem o co tyle hałasu - z Milly nie było najmniejszych problemów, naprawdę. I zgadzam się z Tobą, nie ma jak taki rodzinny leniwy czas w pięknym miejscu!

   Delete